Про нас

XIand #39; WEINUO МАШИНИ І ОБЛАДНАННЯ КО ЛТД,

сидить у Xiand #39; послугами — рідного міста добре відомі Terra Cotta Warriors, починаючи точки з Шовковому шляху, місто з довгою історією. Під глибокі китайський культУральський тло,WEINUOстворила свою особливу Корпоративна культура: професійний, чесний і пацієнтом. Клієнта satisfication йде в першу чергу. WEINUOваші руки і очі в Китаї і прагне бути кращим постачальником для вас. У WEINUOs розуму, ти більше, ніж клієнт, але стратегічні бізнес-партнер, друг назавжди.

Всі члени команди вWEINUOбули порції в несучих промисловості протягом sereval років. Після більш ніж 10 років працьовитий, XIand #39; ВЕЙ NUOТЕХНІКА ІОБЛАДНАННЯ КО, ЛТД виступає в якості не тільки добре експортера, але й підшипник виробника. Weinuo вклала власні заводи спеціалізується на подушку блок Підшипники, Шарикопідшипники й голчаті підшипників.WEINUOналагодив сильний виробник мережі.
Міцність
WEINUOне тільки пропонуючи широкий діапазон Підшипники навіть з невеликої величини, важливіше бере хороший контроль над якістю.

Починаючи з 2014 року ми інвестували і частки-, проведеніВелика JBE підшипниковий завод, як наші сильніше прихильника голчаті підшипників, постачання.

У Шанхаї порт,ВЕЙ NUOз тих пір складу для підшипників та інші продукти 2006, де всі товари будуть оглянуті наших вмілі інженерами, щоб переконатися, що толерантність, шуму, вібрації Підшипники зустрітися міжнародних ISO стандарти.
Платять напруженої роботи.
WEINUOs професії і уважним послуг високо зауважив клієнтами. "Ти найбільш надійним постачальником, що я коли-небудь працював з". каже, що одним з нашими клієнтами.
WEINUO щиро сподіваємося на встановлення довгострокових ділових відносин з вами.